Özlem DAŞGIN

Özlem DAŞGIN

Dünyayı gezme serüveni Melih’le evlendikten sonra başladı. Eşi ile aynı tutkuya sahip olduklarından her gittiği gezide bir öncekinden daha fazla keyif almaya başladı. Uçak fobisinden dolayı bu kadar çok seyahat edebileceğini düşünemeyen Özlem’in, fotoğraflarda kendisini beğendikçe gezmeye olan cesareti ve sevgisi arttı. Seyahat öncesi planlamalarda, bebekli bir annenin nasıl hazırlanması gerektiği konusunda ustalaşmıştır. Ayrıca bir eğitimci olarak gezip gördüğü yerlerden edindiği tecrübeleri hayatına aktarmaktadır.

Melih DAŞGIN

Melih DAŞGIN

Dünyayı keşfetme merakı, küçük yaşlarda atlasları karıştırarak başladı. Farklı yaşamların ve kültürlerin kendisinde yarattığı heyecanla, gezip görmeyi bir tutku haline getirdi. 2010 yılında eşi Özlem ile evlenerek, 2015 yılında aralarına kattıkları Mete ile güzel bir ekip oluşturdular. Sahip olduğu keşfetme arzusunu fotoğraflara aktarıp ölümsüzleştirmektedir. Edindiği bilgi birikimlerini ve ölümsüzleştirdiği “o an”ları sizler için derleyerek, eşsiz bir kaynak haline getirmekten büyük keyif almaktadır. “izinthengit”meye devam edin!

Mete DAŞGIN

Mete DAŞGIN

Henüz anne karnındayken İtalya ve Fransa’nın güney sahillerinde denize girip, İsviçre’nin dağlarında gezdi. 2015 yılında hayata merhaba dedikten sonra Akdeniz, Ege sahilleri ve Karadeniz yaylalarına seyahat ederek bu tutkuya dâhil oldu. Artık yeni üyemiz de bir “izinthengit”endi. Henüz 10 aylıkken, 11 saat yol kat edip, jetlag ile tanışan Mete, bir buçuk yaşında ise, dünyanın en farklı coğrafyalarını gezme fırsatını buldu. Gezmekten oldukça keyif aldığı için yeni yerler keşfetmeye hazırlanıyor.